Търсене:
Продукти за 4 порции: 400 гр. кисело зеле 100 гр. пушени гърди 400 гр. прясно зеле 150 гр. сушени гъби 200 гр. свинско месо без кокал 200 гр. телешко месо без кокал 30 гр. …
Продукти за 4 порции: 500-600 гр. говеждо месо без кокал 1 средно голяма глава лук 20 гр. маргарин 50 гр. галета черен пипер сол 30 гр. брашно 40 гр. мазнина или олио Начин…
Продукти за 4 порции: 300 гр. ориз 1/2 кг пиле 100 гр. свински ребра 100 гр. калмари 100 гр. миди 200 гр. скариди, 100 гр. зелен фасул 100 гр. грах 1 червена чушка 100 гр. зрели…
Начало   |   За нас   |   Нов материал   |   Права   |   Реклама   |   Контакт

udoma.com | Рецепти | Национални | Други
© 2000-2019 Udoma.com. Всички права запазени.